Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem lesz baja a növényeimnek...

Nem lesz baja a növényeimnek ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Vettem az Obiban 3 kis növényt, ilyen zöld szobanövények. A legjobb hely, amit találtam nekik az ablakpárkány, ott jön be nekik sok fény, de a párkány alatt kb 10 centivel van a radiátor, ami éjjel- nappal fűt (távfűtés). Az ablak sokszor bukóra van nyitva, mert nagyon meleg van idebent. Ezek élhető körülmények nekik? Vagy tegyem át a konyha párkányára, ahol az egyetlen különbség, hogy csak rövid időkre van kinyitva az ablak szellőztetés céljából.

2013. dec. 16. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom, hogy októberi akcióban vett ezer forintos (3db-os) növényed még él :))))))))))))))


Üdv egy Obis

2013. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hehe:) Remélem, sikerül őket továbbra is életben tartanom.
2013. dec. 16. 12:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Így is a legsatnyábbakat vettem meg, mert megsajnáltam csórikat:D
2013. dec. 16. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én amiket az Auchanban vettem fűszernövényeket és a lakásban neveltem 1 hónap alatt kinyiffantak. Amiket kiültettem egy új próba alkalmával (rozmaring, menta) azok hatalmasra nőttek és élnek (ha a rozmaring el nem fagy).


Nem tudom milyen növények, ha pozsgások, akkor valószínűleg túlélik.

2013. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!