Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaktuszaimat most novemberi...

Kaktuszaimat most novemberi hónapban át lehet ültetni másik cserepekben? Úgy értem száraz friss kaktuszföldbe, nem árt nekik? (lent)

Figyelt kérdés
összesen 36 db van, csak anyám beteg lett nem tud gondozni, férjem pedig nem tudta tele locsolta egészet hogy ne száradjon ki:-) Rosszul tette . Tudom. Hogy el ne rohadjon mit kell csinálnom velük olyan szépek, van nagyon kicsik egy évesek és 2évesek. Tehát lehetséges most átültetni? SOS válaszokat kérek főleg tapasztaltaktól:-) Mert most szeretném csinálni velük.
2009. nov. 25. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
átültetheted, én is szoktam ilyenkor és semmi baja nem lesz
2009. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helló! Én kertész vagyok! Természetesen átültetheted:) Én a COMPO kaktuszföldet ajánlom mert ez speciálisan kaktuszokhoz lett kifejlesztve. A hátránya hogy nem olcsó. Ha sporolni akarsz általános virágföldet és kétszer rostált sódert keverj össze fele fele arányba.
2009. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom a karacsony kaktuszokat megviselhati ha most ulteted at! azok most viragoznak...
2009. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :-) karácsonyi kaktuszokat leöntöttem felesleges vizt tálkákról igy most nedvesen vannak normálisan,virágoznak már.
2009. nov. 26. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!