Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt olyan, aki ert a futo...

Van itt olyan, aki ert a futo muskatlikhoz?

Figyelt kérdés

Van ket ilyen szepsegem. Ez a kep most keszult. Ha minden jol megy, es nem lesz mar ra hideg ugy nezem, hogy szepen attelel odakint. Most ugy all, hogy hozza az uj hajtasokat. Nincs megnyurgulva. A hajtasokon bimbok. Mit kellene vele csinalni? Ne sajnaljam, es vagjam vissza egesz kicsire? Vagy hagyjam igy, es tavasszal egy foldfeljavitas eleg lesz neki?


[url= [link]



2014. jan. 17. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. jan. 17. 14:12
 2/5 A kérdező kommentje:
Upsz. A kep az 1. kommentben :D
2014. jan. 17. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

januar kozepen kijelenteni h nem lesz tél,meredek. Szerintem meg majd Májusb gurigázunk a hóval.

A helyedben a bimbokat biztos lecsipném. Januar kozepen ne arra menjen el az energiaja hogy viragot hozzon. A legjobb lenne valamennyire visszavágni,de minden intezkedes felesleges lesz ha pár apig minusz lesg,mert meg fog fagyni. A novenyben lévő vizmolekulas jégkristályokká válnak,amik élesek,és a noveny sejtseit felvagdossák alias kampó a növénynek. Nekem most paraszt muskatlim van kint cserepben,ugy vagyok vele ha megmarad akkor Survivor (tulelo) lesz a neve.Ha nem,az se gond,kérek,kapok hajtást megint.

2014. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi. Azt nem irtam, hogy nem Magyarorszag. Szoval egesz valoszinu, hogy megusszuk ;) Viszont en is igy voltam ezzel a muskatlival, hogy majd kidobom, ha elfagyott. Erre...


Megprobalok gyokereztetni belole...hatha megis beut a krach.


Ezt raerek visszavagni, vagy mar akar most is nekieshetek?

2014. jan. 17. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges bármit is csinálni vele. Most szép, egészséges, kár bántani.

Dugványt azért szedj belőle, mert szerintem sem fog kitartani a szerencséd, Szicíliában esetleg, de Rómában pl. lesz még hideg.

2014. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!