Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen metszőolló válasszak?

Milyen metszőolló válasszak?

Figyelt kérdés
Milyen metszőollót válasszak egy általános, normál felhasználásra. A Fiskarokat nézegettem, de annyi féle-fajta van. Van olyan, hogy forgónyelű, nem forgónyelű, ezek mit jelentenek???
2009. dec. 3. 14:16
 1/5 anonim válasza:

nekünk sima baumaxban + praktikerben kapható erőáttételes kb. 1 méteres, egyenes pengéjű van, semmi baj vele. A faágat is átvágja, ha kell.


olló alakú, a pengéhez képest döntött nyelű metszőollót ne vegyél! az első vágás után elhajlott, pedig csak sövény volt :D

2009. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, tehát egyenes vágófelületűt.

Nem ágvágót szeretnék, hanem metszőollót. Ágvágónk van külön. A forgónyelűhöz hozzá tudsz szólni? :-)

2009. dec. 3. 15:09
 3/5 anonim válasza:
nem tudom, milyen az.
2009. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi azért. Találtam olyan ajánlatot, ami párban volt, egy rávágó, meg egy mellévágó. Így ki tudjuk próbálni, hogy melyik, mire jó:-))
2009. dec. 4. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gardena metszőollóm van és nagyon szeretem.Már az előző ollóm is ilyen volt,csak az elveszett.Ami nekem beválik annál maradok.Kényelmes a markolata,éles a pengélye(évi 1-2 élezés elég,pedig sokat használom)élmény vele dolgozni:)

Ráadásul az ára is elfogadható 2200forint

2009. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!