Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha virágot tintába teszem...

Ha virágot tintába teszem (pl:fekete) akkor olyan szinü (pl: fekete) lesz mint amilyen a tinta?

Figyelt kérdés
ezt egyszer elsöben mondta egy tanár..
2009. dec. 9. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:
ugy hogy a szára van a tintába, mintha vizbe lenne :D
2009. dec. 9. 19:21
 2/8 anonim válasza:
17%
Ez hülyeség. Am nekem is ezt mondták elsőben, konkrétan a szegfűre... Nem egy suliba jártunk véletlenül? XD
2009. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van, ilyen mi is játszottunk gyerekkorunkban.

Persze ne úgy képzeld, hogy teljesen fekete, (vagy kék, piros stb.) lesz, de halványan megjelenik a szín.

Érdekes kísérlet, próbáld ki, ha nincs tintád, szedj szét tollbetéteket, mi azzal csináltuk anno.

2009. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mi fecskendővel nyomtunk minden 3. nap egy nagyon minimálisat a hagymába és tintás vízzel öntöztük :D tintaszínű szegfő lett XD mindezt 8.ban, hülyeségből :D
2009. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húú, ezt kipróbálom majd :D
2009. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is! :D
2009. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szekfű és rózsa működik. Kertész és virágkötő családból vagyok, csinálják ezt a virágboltosok is. Bár nem tintával (de azzal is csináltam már), hanem festékanyaggal csinálják mostmár. :) De működik. :)
2009. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Kiprobálom én is!!! :)

2009. dec. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!