Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam tegnap egy viragot,...

Kaptam tegnap egy viragot, segitenetek hogy milyen fajta, es hogyan kell gondozni?

Figyelt kérdés

[link]

Ot kaptam tegnap, viszont nem tudom milyen fajta.. a paromnak mondtak, de hat ferfibol van, persze, hogy elfelejtette :D

Tudtok segiteni, hogy mi a neve es hogyan kell gondozni, nevelni? Elore is koszonom a segitseet! :)



2014. febr. 27. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Cserepes ciklámen: hüvös (10 fok körüli) helyet igényel, ne tartsd túl szárazon és ne tedd a napra, félárnyákban érzi magát jól.
2014. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szereti a vizet és a hűvös levegőt. Ilyet adott valaki egy tanáromnak év végén. Azt nem mondta, hogy milyen fajta.
2014. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen sokat segítettetek
2014. febr. 27. 10:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjatok meg, hogy a foldet ontozzem meg mindig, vagy a cserep ala ontsek csak vizet? Vagy esetleg mind a ket helyre ?:)
2014. febr. 27. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hogyan öntözöd, csak arra figyelj, hogy ne álljon tartósan alatta a víz.
2014. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A talkaba ontottem egy keveset, fel is szivta az egeszet. Ilyenkor ontsek meg alla vagy majd legkozelebb tobb vizzel?
2014. febr. 27. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer öntözd megbőségesen, hisz ki tudja, az előző helyén mennyire volt karban tartva, aztán utána csak keveset.
2014. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!