Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi ez a növény?

Mi ez a növény?

Figyelt kérdés

Magas, bordós színű, nagy levelű, fa szerű növény. Olyan magja van mint a bab és a magháza olyan mint egy süni :).

Ha valaki rá ismer akkor legyen szíves írja meg a nevét és esetleg a jellemzőit (mikor, hogyan, hova kell elültetni)


2014. márc. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Japán cseresznye.
2014. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsö hülyeséget ír.


Valószínüleg ricinusra gondolsz.

Itt egy link hozzá:


[link]


Ha ilyet akarsz tartani, arra nagyon figyelj, hogy a magja erösen mérgezö, egy gyerek már egy-két mag is halálos lehet, ezért csak akkor ültesd, ha biztos vagy benne, hogy semmilyen gyerek nem fér hozzá.

2014. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Előzőhöz még annyit hozzátennék, hogy én a kutyától is távol tartanám a biztonság kedvéért.


Nekem volt, gyönyörű növény. Én mindig leszedtem kipattanás előtt a magházát, és kidobtam. Így nem voltak magok, amit a kutyám felehetett volna. Így teszek mindig a daturával (csattanó maszlag) is.

2014. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igen, a ricinusra gondoltam. Nagyon "kiábrándultam" belőle, mert van kis gyerekem is (3éves)meg kutyám is és félek nehogy "be egyenek" belőle.
2014. márc. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!