Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nárciszgumót hol érdemes venni?

Nárciszgumót hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nagyobb mennyiségben, de olyat, ami nem csak egy évig virágzik gazdagon, hanem évről évre. Nekem még sosem volt ezzel szerencsém, a második évtől kezdve vagy csak a zöldje jön ki, vagy csak itt-ott árválkodik egy virág.
2014. márc. 18. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor a baj a talajjal van. Valami miatt nem szeret a nárcis ott ahova ülteted.

Augusztusban, szeptemberben tele vannak az üzletek tavaszi hagymákkal.


Nekem úgy virágoznak az összes, és szaporodnak is.

Nem lehet, hogy kiette valami?

2014. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert a zöldje kijön. Normál kerti talaj.
2014. márc. 18. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Fa alatt van? Vagy gyepben? Vagy lenyírod a levelét sárgulás előtt?

Nekem van vagy hat féle, és úgy szaporodik, hogy nem győzöm eladni meg elajándékozni a régebbi fajták szaporulatát. Virág is legalább ezer van minden évben.

2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs fa alatt, normál virágágyásban van és nem nyírom le. Te merrefelé laksz, nekem nem akarsz ajándékozni a szaporulatból? ;)
2014. márc. 20. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen valami gond lehet ott a talajjal vagy a hellyel vagy egyéb körülménnyel, és nem a hagymákkal.

(Amúgy Közép-Hevesben lakom, ha meg tudjuk oldani, cserélhetünk valamire. De komolyabb különlegességek nincsenek feleslegben.)

2014. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nekem kicsit messzécske, de köszi. Lehet majd megpróbálok akkor ősszel a kert egy másik részére ültetni...
2014. márc. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!