Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van 1 mtd motoros fű nyírom...

Van 1 mtd motoros fű nyírom tegnap túl húztam benne a gyertyát ahova be kell tekerni a gyertyát ott szét ment a menet nem a gyertány hanem a hengeren ezt lehet javítani vagy csere meg éri cserélni vagy komplett új fűnyíró?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

" ezt lehet javítani vagy csere meg éri cserélni vagy komplett új fűnyíró? "

-ezt lehet javítani,

-de ki is cserélheted,az jobb mint a javítás,

-és tény,hogy a legmenőbb ,ha nem javítgatod,hanem eldobod,azt jöhet az új nyíró ))

2014. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy lehet javítani ???
2014. márc. 27. 09:42
 3/6 A kérdező kommentje:
nem menőzni akarok hogy veszek 1 új fű nyírót hanem ez 1 6 éves fű nyíró és ha 50 lenne újonnan akkor nem fogok bele 40 ért hengert venni
2014. márc. 27. 09:47
 4/6 Józsi21 ***** válasza:

Felesleges újat venned!Kisgép-,vagy autó,motor szervízben érdeklődj a javításáról.Jobb esetben tesznek bele új menetet,vagy hüvelyt.

Én vagy 15 éve jártam így egy simson hengerfejjel akkor talán 300Ft-ot kértek érte.

2014. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy autószerelő simán megcsinálja,tesz bele egy hüvelyt és kész.
2014. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább esztergályos munka . Javítható .
2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!