Kezdőoldal » Otthon » Kert » ALKO BR 520 as gépem van....

ALKO BR 520 as gépem van. Eddig minden hiba nélkül üzemelt, de most nem reagál a gázkarra, alapjáratnál is alacsonyabban megy és füstöl. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egyik nap még szánton a négyzetmétereket, percek alatt készen is vagyok, egy nappal később meg beindul és csak pöfékel jobbra balra. A gyertyát kipucoltam, a légszűrőt megfürdettem benzinben majd amikor megszáradt vissza is raktam, szivató--> indul, 5 perc után mintha vészüzembe kapcsolt volna, fekete füst a kipufogóból, nem tömény, csak éppen látszik. Amikor a szívató "csöcsét" befogom megindul, majd ha a csöcst nem engedem el 3 másodpercenként lefullad. Mi baja lehet? Karbi? vagy gyújtás?? tanácstalan vagyok..:S valaki????

2014. ápr. 2. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet talán porlasztó eldugulva, és csak az alapjáraton keresztül kapja a bentzint. Bár ennek nem nagyon kellene füstölni.

Ha a dugattyúgyűrű törik el, az meg jobban füstölne. Szerintem.

2014. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, az olaj belefolyt oda, ahova nem kellett volna, szerelő kipucolta. Biztos megbillentetted.
2014. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a szerelő is azt mondta hogy az olaj volt, a karbit kipucolta, új gumitömítést tett a benzinhez, mert kicsit már dermedt volt.
2014. máj. 25. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!