Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell nevelni ezt a...

Hogyan kell nevelni ezt a fajta bambuszt?

Figyelt kérdés

Mennyi víz, milyen és mennyi tápanyag kell neki? Napos vagy árnyékos hely? Metszeni, átültetni, stb. mikor, hogyan lehet/kell? Kertbe ki lehet ültetni? (Hogy bírja a telet?) Ha esetleg valamire nem kérdeztem rá, de fontos/hasznos tudni, akkor azt is írjátok le kérlek!

Nemrég kaptam ajándékba, mert amitôl kaptam, tudja, hogy odavagyok az ázsiai dolgokért, viszont nem tudom nevelni szegényt, és kellenének tanácsok! A link az nem az én növényem, de pont úgy néz ki, viszont egy 6-6,5 cm sugarú cserép-szerûségben van.

[link]

Elôre is köszönöm az építô válaszokat!



2014. ápr. 7. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen törpém van csak fehér... az udvar közepére a tűző napra tettem ki mert amikor kaptam még fogalmam se volt mi az és ott jól mutatott :D hát annyi vizet kap amennyi esik + nem tápoztam és a föld se valami fantasztikus minőségű nálunk,de több mint 1 méter magasra nől és nagyon durván terjeszkedik,de ez jelenleg nem zavar,de majd körbe kerítjük a gyökereit,hogy ne a fél udvart foglalja el a végén....erre azért nem árt gondolni ha a szabadba ülteted... (szomszédnak északi oldalon van és azt olvastam árnyékos/félárnyékos helyre kellene...viszont neki közel se szép és talán vagy max 50 centi magasra nől)
2014. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!