Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan tudnék Japán (dísz)...

Honnan tudnék Japán (dísz) seresznyefát rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kertembe ilyen fát ültetni. Gondolom leginkább Budapesten lehet ilyet beszerezni, attól messze lakok,ezért házhoz szállítással kellene.
2014. ápr. 12. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Áhh, nem annyira arisztokratikus növény az ;) Mielőtt rendelésre adod a fejed, próbálj meg a helyi/környékbeli díszfaiskolákban érdeklődni (jó kereskedőnek úgyis az a hozzáállása, hogy ha nincs készleten, akkor szerez). Ha véletlenül a környéken laksz, akkor Szegeden tudok jó díszfaiskolát ajánlani.
2014. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesómék laknak Szeged közelében, akkor lehet megkérem, hogy nézzen arra körül.
2014. ápr. 16. 18:34
 3/3 anonim válasza:
Szerintem seresznyefát sehol olyan nincs is, olyan van hogy cseresznyefa de nem értem milyen "dísz"-re gondolsz én voltam japánban majd fél évet tavasszal jó meg szép a sakura(így hívják a japánok a cseresznyefát) de amikor beérik ugyanúgy lehet enni a cseresznyét mint itthon mivelhogy ugyanaz. De szerintem te se akarod ezt, tudod milyen kemény munka a virágzás után takarítani?
2016. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!