Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kerítésem egy része gyorsan...

A kerítésem egy része gyorsan növő kúszónövény. Más nincs, tehát ez tartja a felfelé vezető út. Hogyan tudnám leállítani a kerítés helyett lévő bozótot?

Figyelt kérdés
35 éve vettük a házat,akkor még nem volt forgalom a környéken(III.ker,Aranyhegyi út).Kerítés helyett egy gyorsan újraéledő bozót van ,amit hetente kell nyírni,hogy az 1 sávos utcán közlekedő autókat ne karcolja össze.A bozót tartja a feltöltött utat,kinyírni nem lehet.Mivel permetezhetem le legalább a külső frontot,hogy ne ez legyen folyamatosan a hétvégi programom?
2008. júl. 26. 16:27
 1/5 anonim válasza:
sósav?
2008. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Lehet hogy badarságot írok, de arra nem gondoltál hogy lefolytod?Esetleg valami hálóval??Gondolok itt olyanra mint a madárháló!Vagy esetleg az önkormányzat segítségét kérni?Lehet hogy azt a töltést máshogy is megtudnák tartani egy kis beruházással.

Sok sikert!

2008. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sósav,miután közterületre lóg az inda,nem szerencsés.Az út felhúzása előtt támfalat kellett volna építeni az önkormányzatnak,mint kiderítettük nincs rá pénzük.A Háló jónak tünik,de nem tudom meddig?Kb. ez is 30 ezer ft,de ha időálló akkor megérné nekem.Írjatok
2008. júl. 28. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, hogy nincs pénze az önkormányzatnak! Tavasz óta egyfolytában utakat építenek, területe rendeznek, kresz táblák százait rakták ki! Igaz a fő tér környékén!


Én belül felhúznák egy támfalat, ami egyben az új kerítés alapja lenne, aztán ha kész a kerítés kivágnám a bokrokat!


Addig is abbahagynám az állandó nyírást! Az arra járó autók majd lekoptatják a felesleget!

2008. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen az önkormányzathoz kell bemenni,elmondani a problémát.Nem gondolom,hogy a te kötelességed lenne megoldani.
2008. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!