Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy elektrolux partner...

Mrtechnikus kérdése:

Van egy elektrolux partner t354650 típusú fűnyíróm és nem tudom milyen üzemanyag kel neki keverék vagy tiszta. Hát ha van itt valakinek ilyen masinája?

Figyelt kérdés
Nem tudom mibe fájt volna nekik ráírni milyen üzemanyag kell neki.

2014. ápr. 24. 18:14
 1/2 anonim válasza:
ha 4ütemű akkor sima 95 benzin, onnan tudni, h 4üt. h van külön olajtartály (szintet érdemes megnézni).ha 2ütemű akkor keverék kell bele. (szerintem ez egyébk. 4t)
2014. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha keverék, a keverési arányt rá szokták írni a tanksapkára, vagy mellé. Ha nincs, akkor tényleg valószínűbb a 4 ütem, vagyis tiszta benzin.

Nincs használati utasítás hozzá? Vagy használtan vetted?


De amúgy meg tényleg megnézed, hogy van-e motorolajbeöntő nyílás. Ha nincs, akkor keverékkel megy. Ha régi gép, akkor talán 40-essel, ha új, akkor meg 50-essel próbálkoznék.

2014. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!