Kezdőoldal » Otthon » Kert » Husqvarna 543RS vagy Oleo-Mac...

Bolcsi007 kérdése:

Husqvarna 543RS vagy Oleo-Mac Sparta 44 T ti melyiket vennétek meg? Valaki dolgozik ilyen gépekkel? Vélemények a márkákról, gépekről. Sajna STIHL nem engedhetek meg magamnak.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 20:13
 1/3 anonim válasza:
23%
Husqvarna!Az oleo mac csak gyenge utánzata,amugy stihl sem sokkal drágább mint a husqvarna.
2014. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodj meg, a Husqvarna a legnagyobb márka, nyilvánvalóan komolyabb minőség, mint a Stihl.


Amúgy az Oleo-Mac is jó, csak annyival gyengébb a Husqvarnánál, amennyivel olcsóbb az azonos tudású típusnál.

Van tapasztalatom mindkét márkánál, egyiket se könnyű tönkretenni.


De ha komoly munkára kell, ahol nyomni kell neki, és nem sajnálod rá a pénzt, akkor én inkább egy erősebb gépet ajánlanék, 2,5 vagy akár 3 LE-től.

Ha meg hobbicélra kell, akkor meg inkább vegyél kisebb márkát, mert az se megy tönkre ennyitől, de akkor is legyen erős.

2014. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Husqvarna 543RS-t vásároltam 140e-Ft ért.Remélem jó döntés hoztam.Köszönöm a segítségeteket!
2014. ápr. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!