Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem indul a Grasshopper...

Kispusi kérdése:

Miért nem indul a Grasshopper fűkasza?

Figyelt kérdés
Van egy kétütemű Grasshopper fűkaszám és egyszerűen nem akar beindulni. Gyertyákat ellenőriztem. Ha be is indul, gázadásnál lefullad. Mi lehet a baja?
2014. ápr. 27. 11:38
 1/6 rda85 válasza:

Karburátort nézted?


Dúsítófúvóka tisztítása ajánlott. Vagy kompletten az egész karbié

2014. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jaki77 válasza:
Szia a karburátor tuti hacsak nem régi akkor lehet fötengely szimering is de ha nem régi akkor én jártam ugy hogy a karburátort szétszedtem és ahol van benne egy kis lapka alatta rugo az emeli a tüszelepet és leragadt a csavarját ki és ujra csavaroztam megmozgattam és jó lett utána. Sajna ezeknek a gyengélyük ez a probléma.Azota ha nem idul rendesen azonnal szedem szét és 5 perc az egész és müködik de hogy ez miért fordul elö vele azt nem tudom.
2014. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem indul mert ipari hulladék. Én is ilyet vettem 3 éve, már az elején szarakodott. Most ott tartok hogy szimeringezni kellene és új membránkészletet venni bele és akkor talán jó lesz. De inkább veszek újat mert erre nem érdemes költeni. Amit az előttem szóló írt az is gond, már milliószor szétszedtem miatta. 10 perc használat után ledöglik és nem indul csak 1-2 óra múlva (ha akar). A gyertyát is alig lehet berakni mert a rendszeres 'takarítás' miatt szétb*szódott a menet a blokkon. A csavarok kirázódnak, persze bele a hűtőlapátok közé és összetördeli őket, vagy berántásnál áll be és szedheted darabokra.
2014. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérlek tisztelettel én is így jártam, kb. 10 perc munkával sikerült megjavítani. Annyi volt a probléma, hogy a szimering, melynek a mérete 12x22x7-es el volt repedve. Ezt kicserélve ment tovább, mint előtte még sose. A szimeringet a berántó karnál tudod kicserélni, le kell szedni, és ott lesz alatta. Van még ott burkolat is, azt is szedd le. A régi szimeringet nyugodtan dobd ki a fenébe, vagy elrakod emlékbe, vagy nyakláncba akasztónak...bánom is én, mit csinálsz vele. Az új szimeringet pedig próbáld óvatosan berakni, nehogy megsérüljön. Ha ismét előjön a probléma, akkor már tudod, hogy miket kell megnézni.
2014. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szimeringet kicseréltem, viszont a lendkeréken észrevettem egy repedést (valószínűleg a használat közben belehulló csavar okozta). Karbihoz felújító készletet a környék egyik boltjában sem kaptam, azt mondták dobjam el és vegyek újat. Valószínűleg így is teszek, ez pedig megmarad donornak hátha a jövőben a kezeim közé akad egy hasonló kínai gép. Nem lenne rossz mert van ereje de egyszerűen széthullik a használattól annyira silány minőség. A membránokat és tömítéseket 1-2 éven belül felzabálja az üzemanyag.
2014. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy régi topik, engem mégis arra késztetett, hogy a magam tapasztalatait megosszam veletek. Sajnos azt tudtam megállapítani, ezek a kínai kétütemű kütyük (fűkasza, láncfűrész stb.) csak arra készültek valójában, hogy el lehessen őket adni! Megvenni viszont bármelyiket is- és erre külön felhívnám a figyelmet!- szigorúan tilos!
2017. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!