Kezdőoldal » Otthon » Kert » Pókok, legyek ellen van...

Pókok, legyek ellen van valamilyen permetszer, amit a ház falára, eresz alá, ablak köré lehet permetezni, és nem hagy nyomot a falon?

Figyelt kérdés
Pl. állattartók hogyan védekeznek a túlzott ellegyesedés ellen az istállókban és környékén?

2014. máj. 5. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az istállókat rendesen karban kell tartani (tárgya kihordása, rendszeres tisztítás nagynyomású slaggal, állatok rendes orvosi ellátása szükség szerint), és akkor nincs túl sok légy.


A pókok ellen senki nem védekezik, mert azok a barátaid, megeszik a legyeket, egyéb "fölösleges" rovarokat. Évente 1-2-szer leszeded a pókhálókat, de annyi.


Egyébként az istálló kapuját kellően messze kell rakni a ház ajtajától, és lehet kapni legyekre ható flakonos sprét.


Sajna csodaszer nincs.

2014. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazából nekem nem az állattartásnál kellene a pók és légyírtás, csak ez jutott eszembe, mint nagy légy-póktermelő

hely. Nekem nádtető és környékére kellene, főleg pókok ellen.(Jó, tudom, ahol pók van, ott más repülő rovar is akad bőven.Na, ez ellen is: darázs)

2014. máj. 6. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyek ellen vannak felkenhető csalétkek, pl. most ezt találtam, ami kis kiszerelés:

[link]

Régebben voltak jobb szerek, mikor még nekünk is sok állatunk volt, de ezeket már betiltotta az unió.


Darázs ellen meg csapdával tudsz védekezni.

2014. máj. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem emlékszel véletlenül, mik azok amiket betiltott az unio?

2014. máj. 9. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a neten rákereshetsz, légy csalétek néven.
2014. máj. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!