Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fűkaszáról?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a linken látható fűkaszát érdemes lehet-e megvenni? Általános használatra kellene. Elég jónak tűnik. Van valakinek hasonló? Köszi a válaszokat!

[link]



2014. máj. 13. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Neve sincs fűkasza ,de ettől még jó lehet.Nagyon kevés műszaki adat található róla .A fordulatát kevésnek találom,hisz ez egy lényeges dolog.A súlyát viszont nehéznek .Az 1:25 olajzás sem arról tanuskodik ,hogy nagyon jó anyagból készült motorikusan .Az ára meg mindent

elárul .Én még olcsó nagyon jó gépet nem vettem .A mondás erre is érvényes,a jót meg kell fizetni. Már a tanuló leckét is megfizettem .Természetesen a döntés nálad van .

2014. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először nézz utána lehet e hozzá alkatrészt szerezni. Komolyabb szervizek megkérdezik a gép nevét mielőtt át veszik javításra. Ha a tipusára azt mondod Bcs20 akkor kiröhögnek és el tanácsolnak. Aztán ki dobtál majd 30 ezret és hajíthatod el.
2014. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még annyit ahogy az előző írja olcsó jó praktikus csak a mesékben van. A tanulópénzt én is megfizettem már párszor, de már nem veszek gagyit mert a végén többre jönni ki velük mint ha egyszer vennél egy jót.
2014. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen kínaiakat lehet venni a piacon, néha már 15-ért is, csak más matrica van rájuk ragasztva.

Új korában garantáltan sokkal jobban dolgozik, mint bármely egy lovas gép, akár egy Husqvarna vagy Stihl, mivel van benne lóerő. Csak elég hamar szétszalad a ménes, tippem szerint nagy szerencse kell hozzá, hogy megérje az 50. üzemórát, de a 25 még esélyes.

Ha csak nagy ritkán kell, akkor vedd meg piacon, többet ér, mint egy kis teljesítményű neves gép, amivel szálanként kell levadászni a füvet.

2014. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. máj. 14. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Megy még?
2023. máj. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!