Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen méretekben kapható a...

Milyen méretekben kapható a geotextil?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, milyen hosszú egy tekercs, milyen vastag, milyet érdemes választani, hogy a növény ne jöjjön fel? Milyen kavicsot érdemes rá tenni? Az árakat négyzetméterbe vagy tekercse adják meg? tudtok árakat mondani?

2014. máj. 14. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok vastagságot láttam eddig, egészen pontosan egyfélét. A szélesség 2 és 4 méter között mozog, a tekercs hosszúságát nem tudom, de olyan 25-50 m között lehet, viszont azt egy ember nemigen emeli meg. Tekercsben nem sokan vásárolnak, mert elsősorban kiskertekbe vagy tófólia alá használják, nem egy egész telekre. A geotextil árakat az eladó határozza meg, ez lehet méterben és négyzetméterben is, de négyzetmétere olyan 250-300 ft között van. Bármilyen kavicsot rá lehet tenni, ilyen megkötés nincs, de nagyon hegyes murva nem javasolt, mert idővel átszakíthatja ha kocsi is menne aát rajta.
2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként van legalább 3-4 féle vastagság, most néztem.
2014. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!