Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudtok olyan virágot ajánlani...

Tudtok olyan virágot ajánlani aminek a magját most kell elszórni, vagy később? Két éves növényre gondolok mint például Margaréta, török szegfű stb.

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy csak két éves legyen, ne évelő?

Mert akkor több lenne.

Harangláb, százszorszép, sárga viola, évelő szarkaláb, mindenféle évelő szegfűk, kokárdavirág, évelő fátyolvirág, kankalin, árvácska, gyűszűvirág, bögrevirág.


Ilyenkor én már mindent ládába szoktam vetni és szétpalántázni, mert egyrészt úgy jobban tudom biztosítani a nedvességet, másrészt olyan gyorsan nőnek a gyomok, hogy mire gyomlálhatóvá nőnek a virágok, már beborít mindent a gyom.

2014. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper! Nem gond, hogy írtál évelőt. Lesz mit vásárolnom akkor. :) Nagyon szép virágok. A többségüket ismerem, csak azt nem tudtam, hogy most kell őket vetni.
2014. jún. 2. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!