Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vajdasági gazdák. Van itt ilyen?

Vajdasági gazdák. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Ti milyen alternatív növényeket termeltek?Olajtök,cirok,bármi ami kis területen nyereséges lehet.Legjobban azok érdekelnek,amiknek van komoly felvásárlója.

2014. jún. 7. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
bármilyen ötlet jól jön.
2014. jún. 7. 14:00
 2/4 anonim válasza:
Par eve az ismeroseim dohanyt termeltek, nem tudom mostanaban el lehet e adni. Szerintem ami kis teruleten nyereseges lehet, az a konyhakert - mert azt el tudod adni piacon, az embereknek enniuk megiscsak kell... Mas dolog nem hiszem, hogy hosszutavon kifizetodo, mert teljesen tonkre van menve az orszag. A termelokrol csak huzzak a bort, ameddig csak lehet. Rengeteg ismerosommel megesett, hogy atadtak a termest, es vegul nem fizettek ki oket, hiaba a szerzodes, hiaba minden. Gyumolcs, zoldsegfele, esetleg krizantem osszel mindenszentekre...
2014. jún. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja es meg esetleg gomba, vagy van a hej nelkuli tokmagos tok - fogalmam sincs mi a neve - azt is lehet termelni, a magnak eleg jo ara van. Szoja, de ahhoz nagyobb terulet kell. Komoly felvasarloja szerintem semminek sincs Vajdasagban, de lehet hogy tevedek, es valaki tud hasznosabb tanaccsal szolgalni.
2014. jún. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2014. jún. 19. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!