Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hány kilo szarvasmarha trágyát...

Hány kilo szarvasmarha trágyát tegyek egy hordo vizbe? Van egy zsák marhartágyám (Tesco-s kb 50 kg) és egy 200 literes hordom. Arra gondoltam hogy a hordo vizbe tennek a marhatrágyábol és avval locsolnám a veteményes kertet.

Figyelt kérdés
Nem tudom meg lehetne e ezt igy oldani? Hordobol locsolnom ugyis kell és sajnos a veteményem nagyon gyatra.
2014. jún. 26. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
200 literbe én a felét tenném bele, az olyan kíméletes. Ikább kétszer keveset mint egyszer sokat. Száraz időben ennyivel olyan 60 paradicsomot tudok rendesen meglocsolni, az kb 1 jó marék trágya lenne így növényenként erre a trágyázós alkalomra. Viszont ha picit darabos, akkor hamar leülepszik (az alja töményebb lesz jóval) a könnyű perny fent fog úszkálni, és ha szálmaradványos, akkor meg eldugítja a kanna szűrőjét és minden betöltés előtt kapirgálni kell.
2014. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!