Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyek azok a növények fák...

Melyek azok a növények fák amiket megfogom letöröm vagy kihuzom a hajtását és csak ledugom a földbe és megmarad megered?

Figyelt kérdés

pl a borostyán , fűz?

melyek még azok?


2014. júl. 4. 10:08
 1/5 anonim válasza:
Kaktusz.
2014. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt tudom de nem kaktusz kellene
2014. júl. 4. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem madárberkenye pl. sikerült. Szerintem ősszel van igazán esély a sikerre, esetleg kora tavasszal. A fűz is sikerülhet, de nem hajtást inkább 2-3 cm vastag ágat kell belőle.
2014. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
muskátli, orgona
2014. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fűz mehet, csak sokat kell locsolni, legegyszerübb, ha pár fűzfaágat (frissen vágott) beleraksz egy vödörbe, felöntöd vízzel, és hagyod, hogy az ágakból gyökerek fejlődjenek. Arra viszont vigyázni kell, hogy be ne rohadjon, ezért mindíg friss vizzel (oxigéndús) kell felönteni, ezért naponta kimersz belőle két-három befőttesüvegnyit és friss vízzel pótold, én mindig magasból öntöttem, azzal is sok levegő jut pluszba bele. Nem kell napon, garázsban is meteszi. Arra már nem emlékszem, hány nap alatt gyökeresedtek be, de nem sok kellet, találn 1-2 hét, majd mehet a helyére.
2014. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!