Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vízforgató nélküli medencéhez...

Vízforgató nélküli medencéhez lehet-e külön venni vízforgatót?

Figyelt kérdés
Most állítottuk fel a kerti puha falú FUN márkájú medencénket,nem nagy, 183 cm széles, és 63 cm magas, tehát tényleg semmi extra. Vízforgató nem volt hozzá, és utána olvastam a megfelelő szűrés/tisztítás fontosságának a szezon ideje alatt. Csak azt nem tudom, hogy lehet-e külön venni hozzá vízforgatót, vagy minden medencének saját berendezése van, ami csak ahhoz jó?

2014. júl. 14. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
az függ attól is, hogy van e a medencén ehhez, be és ki-menet,ahova felrakod a vízforgatót. Elméletileg nem szériatartozék, tehát lehet kapni hozzá. Nézz körül neten.
2014. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Csak 1 "bemenet" van, ahol le tudom engedni a vizet. Vagyis ott van egy kupak szerű valami és egy szelep szerű valami is. Ide elképzelhető, hogy lehet csatlakoztatni a vízforgatót?
2014. júl. 14. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, ha nincs több ilyen nyílás rajta. A vízforgatónak két bemenet kell, egy ahol kiszívja a vizet, és egy ahol visszanyomja, ez által tisztít.
2014. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, időközben rájöttem :)

Köszönöm a segítséget!

2014. júl. 14. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kicsi medence, hogy nem is terveztek hozzá vízforgatást. Egyszerűen kiöntöd az elhasznált vizet és újratöltöd. Ezek a papírszűrős vízforgatók amúgy is semmirevalók, de ha veszel akkor is többe kerül, mintha hetente újratöltöd vízzel.
2014. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!