Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki segítene? Szeretnék...

Valaki segítene? Szeretnék kék rózsát (virágot) rendelni! Honnan lehet? Olyan ritka, kevés helyen árulnak! Please, ha valaki tud, címet, emailcímet or telefonszámot vagy valami elérhetőséget tudna küldeni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ritka, mert természetellenes. Festékkel színezik meg, éppen ezért nagyon hamar el is hervad. Biztos, hogy ragaszkodsz a kékhez?

De talán már nem sokat kell várnod igazira, akkor már biztos sűrűbb lesz. [link]

Neten elég kevés féle virágot küldenek valóban, de üzletekben itt Bp-en szinte mindenhol láttam. Hová valósi vagy?

2010. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fehér rózsát.A vázába önts a vízbe tintát,és néhány nap múlva kék lesz benne a rózsa.
2010. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már előre megrendeltem a virágboltban.(Hatvan)
2010. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!