Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az udvarom egy része le van...

Az udvarom egy része le van betonozva és úgy döntöttem felszedem de nem akarok gépekre költeni hogyan tudnám megoldani házilag milyen szerszámok kellenek hozzá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Taliga, lapát samú= 25-30 kg kalapács, helyette lehet légkompresszoros véső kalapács, vagy tescós véső kalapács ... Na és jó fizikumú sm-ás
2014. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, azért egy 30 kg-os kalapácsot talán a Fekete László tudna használni... A legnagyobb kalapács szerintem 10 kg körül lehet. De 6-8 kg-ossal is lehet dolgozni.

Kéziszerszámban kellhet még egy csákány és egy stanga (nem tudom, van-e más neve, ez egy ilyen másfél méteres vasrúd, egyik végén hegyes, másik végén lapos, és feszítésre használható, a megrepesztett betondarabok alá vagy közé nyúlva).

2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. 10 kg-os kalapács a minimum. Alászedni a betont, utána kalapács, a kezeid, lapát, taliga. Ez aztán így kőrbe. Nem írigyellek.
2014. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!