Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a neve ennek a növénynek?

Mi a neve ennek a növénynek?

Figyelt kérdés

[link]

Bocs' a kicsit gyenge képminőségért. Én citromfűre tippelek, csak bizonytalanul.


2014. aug. 14. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is citromfű.
2014. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem citromfű, mert menta!
2014. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menta.
2014. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is menta.

A citromfűnek szélesebbek, kerekdedebbek a levelei, és talán világosabb árnyalatúak.

2014. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, most már én is inkább a menta felé hajlok, mert aazt olvastam, hogy a citromfűnek piros virágai vannak, ennek pedig kéket látok, és a növény csúcsán, a citromfűnél pedig nem oda írták. Bár ahogy kaszáltam, olyan citromos féle illata volt. Van ilyen a kertben (sok - volt)
2014. aug. 14. 12:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már néztem képeket a mentáról, és most már azt mondom, hogy nagyon arra hasonlít az én növényem. - Köszi mindenkinek !!!
2014. aug. 14. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Máskor jobb képet tegyél fel.
2014. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a mentára szavazok, de a legkézenfekvőbb megoldás megdörzsölni a leveleket, az illatából azonnal tudni fogod, hogy menta vagy citromfű.
2014. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát olyan mentolos-citromos illata van - de mégis inkább mentolos
2014. aug. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!