Kezdőoldal » Otthon » Kert » A Stihl sr 200 motoros permete...

A Stihl sr 200 motoros permetező mennyire megbízható és, hogy megéri-e az árát? Otthoni használatra kellene szőlőpermetezéshez.!

Figyelt kérdés
Ha valaki vásárolt már ilyen terméket, kérem írja le nekem a véleményét róla.

2014. aug. 16. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden neves márkás permetező nagyon jó.De nem csak a gépet kell megfizetned,hanem a márka nevet is .

Szóval akkora különbség nincs köztük,mit esetleg az áraik ezt mutatják .Sok olyan alkatrész van rajtuk ,ami közös a többivel .Öszvérek ezek is,minta az autók .

Az én Soló permetezőm már több mint 20 éves.Fele olyan könnyű,mint a mostaniak.Erre is figyelni kell,tele vizzel mekkora súlyt viszel a hátadon 1-2 órán át.

Bármilyet veszel,meg kell vele tanulni permetezni is .

Mindenre magadtól fogsz rájönni .

Talál meg a legmegfelelőbbet magadnak .

2014. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak szőlőhöz kell? Fáid nincsenek? Mert a gyártó oldala szerint csak 2,5 m magasságig való.

Ha most nincs is fád, lehet még 10 év múlva, és akkor ideges leszel.


Nekem ennek a régi változata van vagy 15 éve, nagyobb részt fákhoz használom (80-150 fa), plusz egyebek, és meg vagyok vele elégedve:

[link]

2014. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem rég próbáltam a linken látható géppel permetezni.

Ez egy igen nagy teljesítményű,és nehéz gép. Majd kivitte a szőlőt a helyéről,csak max fordulaton lehet használni .

Nagy gyümölcsösbe jó lehet,ha egy középkorú ember veszi a hátára .Arra is gondolni kell ,nem 1-2 évre vesz az ember ilyet

Ezek a gépek kevés használatnál nagyon sok évet kibirnak .

1 voltam

2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak nagy fáknál szoktam teljes fordulaton használni.

Ha pl. egy sor karalábét szórok, akkor alapjáraton vagy alig fölötte használom, a legkisebb folyadékátömléssel.

Szőlőnél félgázzal megy.

2014. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért választanám az sr 200-ast mert a legkisebb motoros permetező ,és a legkönnyebb is.Viszont magasabb fákhoz már kevés lenne.
2014. aug. 17. 06:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Most látom,hogy csak Szeptembertől lehet kapni Magyarországon.Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 18. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ház körül a villanymotoros nem lenne célszerűbb? Nekem az van, 20m cső van hozzá.
2014. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem mert 100m-ert is kell sétálni soronként!

Mindenképp motorost vennék,csak az a kérdés,hogy sr200 vagy sr430 legyen?

2014. aug. 21. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!