Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most vettem egy ficus ginseng...

Vadasz2001 kérdése:

Most vettem egy ficus ginseng bonsait és honnan öntözzem felűlröl vagy alúlrol és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor öntözd, amikor száraz a földje, ennél pontosabb tanácsot nem lehet írni. (Elképzelhető, hogy nagyobb edénybe kell ültetni.)

Lehetőleg alulról öntözd, de nem történik baj akkor sem, ha felülről öntözöd, eddig az üvegházban is mindig felülről kapta a vizet.

2014. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha megtapogatod a földjét és száraznak érzed akkor megöntözöd egy kicsit. Különösebben azzal sem lesz semmi baja, ha nem kap vizet egy kis ideig. A lényeg az, hogy ne áztasd ez a fajta nem szereti(legalábbis az enyém nem bírja) és sose szabad alatta álljon a víz, csak a földje legyen nedves (de csak annyira, hogy ne tocsogjon a vízben). Szerintem öntözd felülről, nekem bevált;)
2014. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi most elkezdett hullani a levele mit csinaljak??
2014. szept. 1. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sötét helyre tetted, akkor tedd világosra.
2014. szept. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!