Kezdőoldal » Otthon » Kert » Aloe vera és páfrány gondozása?

Aloe vera és páfrány gondozása?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy gyönyörű aloe verát és egy szintén nagyon szép páfrányt is. Az aloe vera tőzeges földben van, míg a páfrány rendes földben. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi időközönként kell őket locsolni? Azt hallottam, hogy az aloe nagyon szárazságtűrő, de ez mit takar? Azt is hallottam, hogy a páfrány pedig nagyon szereti a párát, így rendszeresen permetezzük a levelét. Ez igaz?

Köszönöm a válaszokat! :)



2014. szept. 16. 20:04
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem is van päfränyom, és én mindennap permetezem, néha többször is.A tüzö napot nem szereti, de azért vilagos helyen legyen.én néha ki szoktam tenni a kertbe, egy nagy bokor alà, ahol àrnyékban van, de a szabad levegön lehet :-)Locsolni kb 3-4 naponta szoktam, attol függöen, hogy nedves-e a földje.
2014. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hali! Nekem aloe veram van. Tavasztól ősz végéig kinn tartom az erkélyen, ahová nem tűz oda a nap. Nagyon jól érzi magát tele van új hajtásokkal. Nem sűrűn locsolom: csak akkor ha a földje kezd kiszáradni. Télen viszont a napos fűtetlen helyiséget szereti, ha meg tudod oldani. Ilyenkor még kevésbé locsolom.
2014. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!