Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudnám megmenteni?...

Judit0809 kérdése:

Hogyan tudnám megmenteni? Kaptam ajándékba egy nagy bokor citrom muskátlit! Sajnos hiába locsoltam elszáradt szinte már az összes levele! Hogyan tudnám megmenteni?

Figyelt kérdés
Azt javasolták hogy próbáljam meg a zöld részét levágni vízbe rakni és majd gyökeret hajt! Ez így van? Lehet nagy baromság de ha a száraz részeit vágom le és folyamatosan locsolom nem hajt új levél?
2014. szept. 17. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Dugványozással szaporítható:

[link]

2014. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túlöntözted! Ha a száradt leveleket levágod, és nincs levél ami párologtasson miért akarod folyamatosan locsolni?

Átültetném, és kéthetente locsolnám csak, míg ki nem hajt.

Ha nagyon ki van rothadva, akkor sajnos menthetetlen.

2014. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akitől kaptam azt mondta h napi kétszer kell locsolni! valószínű ez volt a probléma!
2014. szept. 18. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg nála valami forró napsütötte erkélyen volt, nálad meg valami konszolidáltabb, kedvezőbb helyen, ahol nem lett volna szükség olyan intenzív öntözésre...
2014. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!