Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen hatással van ez az...

Milyen hatással van ez az "irányítot odőjárás" a kertjeitekre? Chemtrailre gondolok-és az ezzel járó időjárás szabályozásra?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag elmondhatjuk,hogy a tavalyi nyár egy nagyon száraz,csapadékoktól mentes nyár volt,az idei nyár pedig folyton áztattak minket esővel,nálam már mindent fel kellett szedni,mert kirohadt minden...már sem paradicsom,sem paprika, a fák tiszta gombák...hiába voltak permetezve...szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre...

Ha a Chemtrail-lel kapcsolatban valakinek fenntartásai vannak, az is írhat nyugodtan,ővele is nagyon szívesen beszélgetnék erről, de a tény az tény-elismerték-csinálják...



#időjárás #chemtrail #időjárás szabályozása
2014. szept. 21. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, én a HAARP híve vagyok...

Na jó, a viccet félretéve hagyjuk már ezeket az összeesküvés elméleteket. Itt felhívnám a figyelmet arra, hogy nem szeretnék ez ügyben privát üzeneteket, mert nem hiszek egyikben sem. Amióta rögzítik az időjárást, azóta mindig is voltak ilyen időszakok, pedig akkor se HAARP, se Chemtrail nem volt.


A kérdésedre válaszolva igaz, hogy a paradicsomomnak annyi lett, de ilyen szép burgonyám, paprikám, hagymám és sárgarépám már régen volt. Öröm volt szedni. Az almafák roskadoznak az almától, már lassan félek bemenni a fák alá füvet nyírni. A fű is üde zöld, nem olyan kiégett, mint amilyen nyár végére szokott lenni, a folyton érő eprem még most is virágzik.

2014. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem ismerte el és senki sem csinálja. Egy átverés, egy hoax az egész.
2014. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
56%

Hát ne haragudj Kérdező, de szerintem fel kéne keresned egy pszichológust.

Vagy viccnek szántad a kérdést??

2014. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!