Kezdőoldal » Otthon » Kert » Belefolyat a víz a fűnyíróba...

Flegmahhh kérdése:

Belefolyat a víz a fűnyíróba többi lennt?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem,hogy volt nálunk egy kisebb árvíz ami azt illeti éppen elég volt ahoz,hogy a két damilost elárassza meg a tologatós fűnyírót na most beakartam idítani de a kipufogóból is szórta ki a vizet már kb 3 napja kinnt van nappal száradni,de nemindul be eggyikse mihez kezdjek kuka esetleg szerelő tud valamit kezdeni velük?

2014. szept. 28. 11:34
 1/6 kata kata ***** válasza:
Szét kell szerelni mindegyiket és eltávolítani belőlük az utolsó vízcseppet is.Még mielőtt a rozsda kikezdené a belsejét.
2014. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a stihl sima esőtől is beázott, nemhogy víz alatt. Értelemszerűen esélytelen, hogy beinduljon amíg rendesen ki nem száírtod.
2014. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szétszedésre énis gondoltam,de nem vagyok valami szakember ebben,báár ha jobban bele gondolok annyira szét tudom szedni,hogy megjegyezzem,hogyan kell össze rakni hát remélem beválik mert kb fél milla összértékről van szó..
2014. szept. 28. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elektromos is volt köztük, akkor az kuka, vagy add el alkatrésznek.
2014. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mind három benzines
2014. szept. 28. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Szétszedném amennyire csak tudom, és külön megtörölném és szárítanám az elemeket. Amit nem tudok szétszedni és tele van résekkel, azt a részt meg napokig szárítanám a napon, de úgy, hogy időnként megfordítom, elforgatom,hogy minden irányból folyjon ki a víz belőle...

Ha fűtesz már, akkor radiátorra vagy egyébre is teheted a nem olvadós részeit...

2014. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!