Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van ötletetek mi lehet a...

Van ötletetek mi lehet a baja? (Vénusz légycsapója)

Figyelt kérdés

Tegnap szétültettünk két vénuszt és a nagyobbiknak kicsit mintha elkezdtek volna sárgulni a levelei.. Tudok tenni valamit? (Szerintem nem sérült meg, direkt megnéztem egy videót amiben elmondják hogyan válasszunk szét többet, de most eléggé aggódom.)

Esetleg ami miatt még lehetne az talán az, hogy az utóbbi időben elkezdtem csökkenteni a vízadagját, mivel az idő hűvösödik, de nem tudom ezért van-e.

Volt már valakinek ilyen?



2014. okt. 6. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már nem várnám el, hogy kizöldüljön és kiviruljon, Várd meg a tavaszt.
2014. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt olvastam hogy télen eléggé lepusztulnak, csak megijedtem mert hát elég hirtelen.. De akkor remélem tavasszal kizöldülnek:) Köszönöm a válaszod!
2014. okt. 7. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sérült meg a gyökere, de lejött a föld, akkor sem tud megfelelő mennyiségű tápanyagot felvenni.

Elképzelhető, hogy a hűvös idő miatt nehezen megy az újragyökeresedés, és a kelleténél több levelet fog leszárítani.

2014. okt. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!