Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerítésre szeretnék futtatni...

Kerítésre szeretnék futtatni növényt, ami jól takar, és szép. Tudtok ötleteket adni, hogy mit ültessek?

Figyelt kérdés
A tujákat nem szeretem, és a sövényekért sem rajongok. Viszont zavar, hogy minden oldalról belátnak hozzánk, szeretnék egy kis privát szférát!
2014. okt. 12. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Japán lonc. Annak nagyon kellemes az illata is, elleben a borostyánnal, vadszőlővel stb..
2014. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam hajnalkával van befuttatva a kerítés, hogy az utcáról ne bámuljanak be. 3 m-re is felfut, hajnalban reggel borús időben tele tölcsérvirágokkal. ilyenkor ősszel le kell szedni, elásni vagy eltüntetni, magot kell fogni róla és tavasszal újra elülteni.
2014. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó szomszéd felé borostyánnal futtattuk be a csirkehálót. 2-3 év alatt egész jól benőtte, engem nem zavar, h nincs illata. Hatalmas, haragoszöld levelei vannak, szép.
2014. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Most gyorsan megkerestem a japán loncot. Na, ilyen van az oldalsó szomszédunknak. Ha ezt választod, ápold rendesen és vágd vissza rendszeren, mert borzasztó agresszív, nálunk több van belőle, mint ahol kellene. Nem győzünk hadakozni vele.
2014. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!