Kezdőoldal » Otthon » Kert » Babetta motoros szivattyút...

Babetta motoros szivattyút érdemes venni?

Figyelt kérdés
Most néztem meg egyet , az emberke azt mondta, hogy majdnem egy éve áll, azóta nem volt használva és most nem is indult be, csak ha egy kis benzint locsoltam a hengerbe. Akkor felpörgött és le is állt. kompresszió nagyon jó benne, szikra van, de mégsem indult. Szerintetek nagy baja lehet? Én szimeringre , esetleg egy karbi pucolásra gondolok

2014. nov. 9. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez éppen akkor nem indulna ,mikor legjobban kellene .
2014. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy karbi takarítás le-és felszereléssel együtt max. fél óra!

Kell hozzá egy konzerves doboz,1~2 dl etanol,kis ecset,egy darab tiszta rongy,8-as kulcs,csavarhúzó,(esetleg kompresszor kifúvatni).

Pár hónap alatt "belerohad" a benzin.

Ha a szimmering ment volna ki(nem valószínű),akkor azt sem tart tovább kicserélni!Pár száz ft-os dolog,a gyújtás felől,a mágnes/forgórész alatti szokott meghalni.Már nem emlékszem,de vagy 28x38x7...vagy 20x30x7-s.


Magával a szivattyúval több bajod lesz! Azt hiszem,az még nem is tömszelencés,hanem hagyományos szimmeringes,ott pedig a tengelyt eszi meg,berágódik.

2014. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!