Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen kerítést ajánlotok?

Milyen kerítést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most költöztünk 2 szintes családi házba. A szomszéd háza ugyanolyan, és a kertünkre néz. Milyen kerítést ajánlotok, ami van olyan magas, hogy a szomszéd ne lásson rá a kertünkre az ő emeleti szobájából?

2015. jan. 19. 12:41
 1/5 anonim válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy ne lásson át a szomszéd ültess fagyalból sövényt, gyorsan nől és sűrű, megnő magasra.
2015. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy sövény,vagy sűrü deszkából ,esetleg nád,gyékén.


a téglát nem írom mert az költséges

2015. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ültess leylandi ciprust, pár év alatt megnől. Zöld és mégse tömör kerítés. Ahhoz hogy az emeleti szobából ne lásson át, gondolom valami jóó magas kerítésre gondoltál. A kerítés építése nem engedélykötes ma már, de a magasságát az oték szabályozza, ezt figyelembe kell venni.
2015. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz, hogy az emeleti ablakból ne lásson át legalább 5-6 méter magasra növő növény -szerintem alacsonyabb növésű fa, vagy magasra növő thuja, ciprusféle- kellene.

Nem tudom van-e ilyen, de figyelem a hozzászólásokat, mert engem is érdekel.

2015. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bambusz.Állítólg a fargesia fajták nem tarackolnak, nem kell hozzájuk rizómagát, és felnőnek a kívánt magasságig.Sőt.. és örökzöldek.
2015. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!