Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy Einhell Gh-Bc 43...

Vettem egy Einhell Gh-Bc 43 As típusú fűkaszát, csak nincs hozzá magyar használati utasítás?

Figyelt kérdés
Még nem volt fűkaszám,ezért jó lenne tudni,hogy mire kell odafigyelni,hogyan kell karbantartani,magyarul a helyes működtetést szeretném megtudni.

2015. febr. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden Mo-on eladott géphez kötelező adni magyar használati utasítást. Menj vissza a boltba, és kérj. Ha nem adnak, írj be a vásárlók könyvébe.

Különben ha írsz egy e-mailt a magyar Einhellnek, akkor jó eséllyel küldenek neked egyet vagy nyomtatva, vagy e-mailben.


De úgy általános dolgokat olvashatsz a neten is, ha beírod a keresőbe, hogy "fűkasza használata" , "fűkasza karbantartása".

Ha még lesz konkrét kérdésed, akkor azt írd ki itt. (Erre most a neten található dolgoknál részletesebben úgyse írna senki.)

2015. febr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet.Írtam is az Einhellnek és már küldték is a magyart!
2015. febr. 20. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
LOOL nem tudod használni?:D remélem nem falfestésre vetted xD
2015. márc. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!