Kezdőoldal » Otthon » Kert » Árvácskát mikor lehet szabad...

Árvácskát mikor lehet szabad földbe kiültetni biztonsággal úgy, hogy ne fázzon/fagyjon meg? Most már lehet, vagy még jobb várni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árvácska hidegtűrő, bármikor ki lehet ültetni. Szabadföldben áttelel.
2015. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiket a piacon árulnak, azok fóliából vannak, meghajtatva, a hidegtűrésük nem olyan jó, de ami fagy még ezután lehetséges, azt már kibírják.
2015. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Én ősszel, akkor ültettem ki a kert ház előtti részébe, amikor az őszirózsák és krizantémok már kimentek, illetve virágjuk lefeketedett. Ezen az enyhe télen simán átteleltek, néha virágot is hoztak. Most élednek újra, mind virágzik...
2015. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja igen, hát pont ezért kérdezem, mert azt én is tudom, hogy kint is áttelelnek. De én is fólia alatt előnevelt és óvott bolti példányok kiültetésével kapcsolatban kérdezek.


Azt hiszem pár nap múlva kiültetem...?!?!

2015. márc. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!