Kezdőoldal » Otthon » Kert » A térkőre rácsepegett gázolaja...

A térkőre rácsepegett gázolajat és motorolajat hogy tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
-nekünk boltunk,volt betonos parkolóval,egymás után álltak be a csöpögő autók,aztán a bolt be lett zárva és azt figyeltük meg,hogy a napocska,meg az eső,hó, 2 év alatt minden foltot elpucult,
2015. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem mondhatom el amit az 1 es irt.
2015. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csabesz80 ***** válasza:
Ha van nagynyomású autómosód akkor egy próbát megér. Én azzal a térkőröl minden szennyeződést pillanatok alatt lekaptam. Átállítod a szórást úgy, hogy terítsen és egészen közel mozgatva lekap mindent ami nem a kő anyaga. Azért ne pontszerű kifolyásra állítsd mert szerintem a követ is bontaná :)
2015. márc. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagynyomású mosó nálam nem vált, sőt eddig még semmi, csak az idő.Az valóban halványít rajta, Pedig próbáltam már olyan szert is, amit kifejezetten erre a célra ajánlottak, de csak pénzkidobás volt.(Ne kérdezd a nevét, már nem emlékszem.Ekkor adtam fel a küzdelmet.Ha nagyon gáz, akkor vegyél pár új követ és cseréld ki.)
2015. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor lecsöppen,azonnal,de hehetöleg minél hamarabb szórj rá vékonyan cementport,és cipőtalppal dörzsöld meg.

Ami több milliméter mályen bekerült az anyagba,azt semmivel nem tudod kivülről kiszedni.

2015. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!