Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tuja fa átültetése, de hogyan?

Tuja fa átültetése, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van pár darab sövény tujám (pontosan nem tudom mi a neve, de nem a csúcsos fajta) amiket át szeretnék ültetni másik helyre. kb. 8 évesek, és 180-190 cm magasak. A kérdésem az lenne, hogy átvészelné az átültetést? Eddig akit kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy nyugodtan átültethetem, semmi baja sem lesz, csak bőségesen kell locsolni. Csinált már valaki ilyent, valóban bevált?
2015. ápr. 17. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, jó eséllyel megmaradnak, ha jól csinálod, de nem 100 % azért. Több ismerősöm is ültetett már át ennél nagyobbakat is.

Minél nagyobb földlabdával kell kiásni, amit még el tudsz talicskázni.

Ültetés után ki kell kötni őket, mert az első évben a szél kiboríthatja. És ahogy írod, jól beiszapolni és később is sokat öntözi.

2015. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!