Kezdőoldal » Otthon » Kert » MTD Smart 51BO benzines...

MTD Smart 51BO benzines fűnyíró mennyire jó szerintetek, mert akciós a tescóba csak 28k most?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Árúkeresőn jóval drágább viszont: [link]


MTD Smart 51 BO Oldalkidobós fűnyíró

[link]

2015. máj. 6. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Én minden MTD terméket nagy ívben kerülök .

Elég volt egyszer megszívni vele .Mit gondolsz miért 28 ?

Miért ezt akciózzák le ? E kérdésekre is tudnám a választ .

2015. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy nem egy ipari gép, de kicsi helyen kell nyírni, akkor megteszi szerintem. Csak a komolyabb bevetéseket nem bírja.
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudok, hogy ezek a vackok nem olyanok, mint a régiek, de hát mit lehet kapni ennyiért manapság...
2015. máj. 7. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy kisgépszerelőhöz, és kérdezd meg, hogy szükség esetén tudja-e javítani, tud-e hozzá alkatrészt szerezni.
2015. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 David82 ***** válasza:
Én inkább Makitát vennék, vagy Al-Ko-t. A Makitákban igaz Briggs motor van, ami szerintem nagyon jó. Elvileg a Honda a legjobb, de nem éri meg azt a felárat, amit kérnek érte.
2015. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság aki leszólta ! Nekem évek óta van és elég nagy területet nyírok és kifogástalanul működik. Nagyon gazdaságos ezzel a motorral, ráadásul talán a legolcsóbb. A korábban használt, más fajtákhoz képest a töredékét fogyaszt, még az MTD Briggs motorosnál is gazdaságosabb. Egy sima fűnyíró extrák nélkül és ezért igénytelen. Csak használat után tisztítsd meg és rakd el száraz helyre és kész. Ősszel ürítsd ki a tankot és tavaszi első használatkor friss benzinnel, megszivatva használhatod is.

Használtam rengeteg fajtát, márkát (50 év alatt önjárót, kistrktorost, mulcsozóst stb., de nem éri megvenni.)de ebben az árban ez tökéletesen megfelel

2015. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Azt azért tegyük hozzá, hogy csak sík terepre alkalmas!

Annak ellenére, hogy 4 ütemű NEM olajszivattyús, hanem szóró olajzású! Ha nem kap kenést rövid távon búcsút lehet neki mondani.

2015. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsótol kèrdeznèm: tehát akkor egy meredek lejtős telken kenèshiány lèphet fel ? Ès besül a dugó vagy mire kell számítani ? Ez tènyleg előfordulhat ? Lehet ellene tenni valamit ?
2021. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!