Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor lehet a tulipánt átültet...

Mikor lehet a tulipánt átültetni másik helyre?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Összel, amikor már elszáradt a levele.
2015. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptember-Október közepéig szoktuk általában , habár amit nyáron átültettem kényszerből az is kihajtott tavasszal mind, csak akkor le kell vágni a szárát.
2015. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor leszárad a levele, vagy legalábbis már száraz és sárga váltakozik, akkor lehet kiszedni.

A legkorábbiak szára már elkezdett leszáradni, ezeket már lassan lehet.

Ültetni még nem fontos, nyáron úgyis nyugalomban vannak, a helyüket könnyebb gyommentesen tartani, ha nincsenek elültetve.

Ezt úgy szokták mondani, hogy amikor vége az iskolának, akkor kell kiszedni, és amikor elkezdődik az iskola, akkor kell visszaültetni, addig meg száraz, nem forró helyen tárolni.

2015. máj. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokat, csak én szerettem volna a helyükre valami egynyárit ültetni, hogy legyen disze a kertemnek a tulipán elvirágzása után is.
2015. máj. 11. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár hét múlva még lehet esetleg.

Ezért szokták viszonylag ritkára ültetni a tulipánt, a sorközökbe lehessen ültetni.

2015. máj. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!