Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezek szerint használhatom a...

Ezek szerint használhatom a Sencor (metribu*in) gyomirtót posztemergensen kukoricában?

Figyelt kérdés

extension.psu.edu/agronomy-guide/pm/tables/table-2-2-13

Egy próbakezelést egyébként végeztem kb 2-4 leveles kukoricán, a kultúrnövénynek eddig semmi baja a gyomok száradnak.



2015. máj. 22. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
*=z (a hatóanyag nevét trágár kifejezésnek találta az oldal)
2015. máj. 22. 16:31
 2/4 anonim ***** válasza:

hát jó kérdés mert a zöldkönyv nem írja engedélyezettnek így hogy milyen hatása lesz az rejtély.

Mert könyv szerint a 600 as is meg a 70wg is krumpli, paradicsom, szója borsó spárga lucerna. ennyire írja hát te tudod hogy mered-e használni vagy sem.

Én wing-p vel kezdtem vetés után aztán meg 5 levelesen galerát mert sok volt a mezei acat benne gyönyörűen megfogta.

2015. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt a link normálisan: extension.psu.edu/agronomy-guide/pm/tables/table-2-2-13
2015. máj. 27. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez full angol nem tudok :) hát ami biztos hogy ami magyarországon engedélyezett az benne van a zöldkönyvben ez meg nincs hát ha ráteszed az biztos hogy ne vidd vizsgáltatni mert kimutatják hogy mivel kezelted hát te tudod
2015. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!