Kezdőoldal » Otthon » Kert » Rézvirágot (legényrózsát)...

Hell-ikon kérdése:

Rézvirágot (legényrózsát) vajon érdemes ilyenkor még újravetni?

Figyelt kérdés
Ami volt vetve 2 sor (össz. kb. 6 méteren) mind felzabálták a csigák.

2015. máj. 29. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nyugodtan lehet vetni, ha később is virágzik akkor is szépen fog takarni és mutatni....persze ha nem eszik meg a csigák újra.
2015. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. máj. 29. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj csigairtó granulátumot.
2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a legegyszerűbb megoldás az volna. Viszont 3 kutya meg egy macska plusz még rengeteg madár, sün és gyík mellett ez nehezen kivitelezhető, ugyanis egyiket sem akarom még véletlenül sem lemérgezni. Mert a kutyákat még csak kizárom a kertből, de többit nehezen.


Szóval maradnak az alternatív megoldások.

Mondjuk nem lett volna nagy gond a csiga, ha nem pont kelésre jön az 1 hetes eső és szárazabb időjárásunk lett volna.

2015. máj. 30. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Direktben nem eszi meg semmi a granulátumot, persze a csigákon kívül.

Én az évelő virágok közé szoktam szórni, ott az állatok véletlenül sem tapodják fel, mondjuk sáros időben. Csigákon kívül még soha nem láttam semmit, aminek megártott volna. Nálam is vannak állatok a kertben.

2015. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!