Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fuxtec fűkasza vélemények?...

Fuxtec fűkasza vélemények? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egész jó gyártmány,vagyis a drágábbak elég strapabírónak tűnnek (80e FT-ost teszteltem).Az olcsóbbak is jók csak mindennapi használat esetén az olcsóbb alkatrészek gyorsan elkopnak, tehát mindennapi használatra a drágább ajánlott, ezt egyébként fel is tüntetik rajta (hobbi/mindennapi használatra).
2015. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont ma nyiffant ki a drágalátos másfél éves Fuxtec.

A fogazott hajtórúdról lejöttek a fogak, a maradék tönkretette a hüvelyt, amiben tartózkodott (a kuplungnál lévő vége). Ahogy nézem a neten, 8-10 körül tudok venni egy fogazott rudat meg egy felsőrészt.

2015. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen rengeteg alkatrészt lehet hozzá kapni.
2015. jún. 1. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Na igen, csak nem azért vesz az ember új gépet, hogy állandóan pótalkatrészre költsön.

Piacon akarok hozzá venni pótlást, ott olcsóbb, és kb. ugyanaz a minőség, mint bebizonyosodott.

Pedig meg voltam győződve eddig, hogy ez a gép kibírja akár 5 hektár lenyírását is, akkor jó vásár lett volna. De eddig másfelet ha vágtam vele, ha mindent összeadok, kis részletekben.

Ez a nagyon vékony 7 bordás rúd már eleve gyanús volt, miután megvettem, mert már a vastag 9 bordásat is láttam korábban lenyalódni, a masszívabb Demon kaszán.

2015. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb mindíg drágább szerintem. Nekem Hitachi van 7 éve akkor 10000 ezer volt profi gép. Eddig csak benzin kellett bele pedig nyüstölöm rendesen.
2015. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés szériát fogtál ki.
2015. jún. 2. 19:11
 7/10 A kérdező kommentje:

Én egy ilyenre gondoltam.

[link]

2015. jún. 3. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Robosztus gép de előttem írták hogy hamar szét kopott. De lehet egy olcsóbb verzió volt.
2015. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zsírozva volt, és úgy kopott el?
2015. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás xar az egész márka, nézd csak a fizetett youtube hypeoloit.


csúcs fűkaszákra írnak 3LE-t azt csak kerül 60.000Ft ba Sthil-nél az fs460em tudja a 3LE-t az kerül 300.000Ft-ba.


Elég csak youtube-on megnézni, hogy az a fuxtec 3LE valójában olyan 1-1,5LE között van.


Sthilek a legjobb fűkaszák ez tény és olcsóbban kijösz egy fs260-al évekig, mint 4-5fuxtec hulladékkal.

2017. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!