Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nemrégiben ültettem át két...

Nemrégiben ültettem át két nagyon szorosan egymásmellet növő legyezőpálmát az egyik levelei elkezdtek barnulni és száradni mit tudok csinálni neki hogy megmaradjon?

Figyelt kérdés
Egyik nagy áruházban vettem 2 db legyezőpálmát de egy cserépben voltak és bár szépen nőttek az egyik elnyomta a másikat. Nemrég két külön cserépbe ültettem őket de megbántam ugyan is az egyik levele szárad fakul és az alsó levelek csúnyán barnulnak. Mit tudok még neki csinálni hogy megmaradjon? Nagyon sajnálom szegényt szeretném ha megmaradna. Aki tud kérem segítsen.

2015. jún. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sokat öntözöd és pang a víz azt kifejezetten nem szereti, száraz levegőt nem kedveli, tápdús, kissé homokos talajban fejlődik szépen.
2015. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tőzeges virágföldben van az is jó?
2015. jún. 2. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen a PH, nem biztos hogy jó, a kaktuszföldet szereti mert nekem pl. gyönyörű benne, az ugye pont kavicsos,homokos.
2015. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teszem azt ha sérül a gyökere az milyen szinten befolyásolja?
2015. jún. 3. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!