Kezdőoldal » Otthon » Kert » Úgy fűkaszának a damilfeje...

Úgy fűkaszának a damilfeje forog mikor nem húzom a kart, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Új a fűkasza de már, le lett vágva vele egy nagy kertben a fű úgy hogy nem forgatta a damilfejet mikor nem húztam neki a kart, tehát nolmálisan működött. A kert végénél nagy volt a fű és sűrű is, egy párszor meg is fogta a damilfelyet. Pihentettem majd egy órát, hült egy kicsit, és kipróbáltam úgy elősször nem forgatta vágtam vele egy kicsit es megint elkezte forgatni alapjáraton. Én a kuplungra gyankszom. de lehet hogy csak azért mert nagyon felmelegedett és azért csúszott.

Amúgy egy Straus-ról van szó, 3,5 lóerő és 52 köbcenti.

Szerintetek mi lehetett a baja?

Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 14. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az alapjárat
2015. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szerintem nincs semmi baja az enyém ugyan ezt csinálja csak nekem pár percig forog ha leveszem a gázról a kezem alap járaton szépen ketyeg de nem forog a damilfejdob Az enyém stihl fs 56-os 27 köbcentis

én csak a stihl-ben bízok



de ha a helyedben lennék vissza vinném oda ahonnan vettem és meg kérdezném hogy ennek mi az oka

2015. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, magas az alapjárat. Fél perc beszabályozni, ha először csinálod.

Mikor meleg a motor, leteszed.

Meghúzgálod kicsit a gázt, és nézed, hogy a gázbowden hol mozgatja azt a kis lapos fekete bizgentyűt a motoron.

Ennek a bizgentyűnek a végállását egy fényes csavar határolja.

Ezen a csavaron tekersz balra egy kicsit, közben figyeled, mikor áll meg a fej.

Megiszol egy sört a nagy ijedségre.

2015. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma már teljesen hidegen nem csinálta.
2015. jún. 15. 22:54
 5/7 anonim válasza:
47%

Igen,magas az alapjárat és emiatt a kuplung szétkapcsol.

Emiatt forog a hajtás.

A köbcenti meg a lóerő biztos nem annyi!

3,5 lovas fűkaszáról még nem hallottam,a köbcenti sem annyi amennyit ráírnak

2015. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy annyi a lóerő (A gyár szerint). A köbcentit meg gyár álali adatot irtam.
2015. jún. 18. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a gyár milyen matricát ragaszt rá...
2015. jún. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!