Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi van akkor ha többször...

Mi van akkor ha többször permeteztem a krumplit?

Figyelt kérdés
Egyszer kellett volna de én többször csináltam

2015. júl. 5. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen abból semmi probléma (ha a leírásokat és az adagolást betartottad), ebben az évben én már a 4. permetezést végzem a gomba és a kártevők miatt, egyedül a hatóanyagot érdemes váltogatni, tasakon is rajta van hogy egy szer hányszor használható...
2015. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy fajta szert többször használtál mint ahogy javasolta akkor már nem biztos hogy kifejti a hatását a rezisztencia kialakulása miatt...másfajta szert kell ár használni.
2015. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egészségügyileg is érdekelne
2015. júl. 5. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha betartod a pontos adagolást és a dózist akkor a várakozási idő után nem jelent egészségügyi kockázatot ,én vizsgáltattam már be és nekem nem lehetett kimutatni a szermaradékot sem,mondjuk az sem mindegy hogy felszívódó vagy kontakt a szer, a lényeg hogy az utasításban leírtakat a továbbiakban tartsd be.
2015. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fogadjunk bogár ellen és mospilánnal mentél rá töbször mint kellett volna mivel arra az van írva hogy egyszer használható. Lényegében annyi hogy nem írtott olyan látványosan mint elsőre mivel már említett rezisztencia már jelentkezik. bajd nem lesz csak várd ki a ráírt várakozási időt ami 7 nap.

Azért gondolom hogy ez a hiba mivel a környéken is nagyon sokan ebbe esnek.

Pedig van sok más lehetőség is pl én használtam még apacsot, actarát, és sumi-alfát.

Idén rengeteg bogár volt és sokig visszatértek, tavaly elég volt kétszer idén meg már négyszer volt de úgy látom már nem kell többször elfogytak idénre a kis dögök.

Gomba ellen nem igazán szoktuk mivel van rá hely hogy betartsuk a vetésforgót csak minden 4. evbe kerül ugyan oda, és nem igazán jelentkezett

2015. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az volt.bogarak ellen használtam.figyelmetlen voltam.
2015. júl. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!