Kezdőoldal » Otthon » Kert » Föld alatti 1 m3-es tartályban...

Keszte István kérdése:

Föld alatti 1 m3-es tartályban összegyűlt esővizet klórmeszes fertőtlenítés után károsítás nélkül használhatom a kerti növények és a fű locsolására?

Figyelt kérdés
Már nagyon büdös volt a hosszabb állás és a sok belepottyant csiga miatt.
2015. júl. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a klórtartalom egy x érték alá csökken akkor károsítás nélkül lehet felhasználni, a klór előbb utóbb elbomlik, attól függ mikor fertőtlenítettél...
2015. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magasabb hőmérsékleten és napfénynél jóval gyorsabb a bomlás, a föld alatti tartályban közel sem olyan gyors, ki kellene szivattyúzni állni hagyni, hígítani és úgy kilocsolni 1 hét múlva...
2015. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy gondoltam, hogy nem fogom higítás nélkül még pár napig a növényekre locsolni - 2 napja "klóroztam"!
2015. júl. 5. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Kár volt klórozni, inkább le kellett volna fedni, hogy ne érezd a szagát, és kiöntözni, úgy, hogy amit 2 héten belül meg akarsz enni, arra ne jusson belőle.

Kint már nem lehetett volna érezni, hogy büdös, legfeljebb öntözés közben, de még az sem biztos.


Amúgy a kérdés lényegi részét jól megválaszolták.

2015. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb. 2 hét állás után szagtalan volt a locsolóvíz, a fű nyírás, műtrágyázás után kapott belőle és köszöni szépen, jól van (egy hete locsoltam ki).
2015. aug. 7. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!